Thor 3: Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?

Marvel yapımlarından serinin devamı niteliğinde olacak olan akıl almaz şekildeki gücü ile akıllara kazınan Thor 3. filmi ile karşımıza dikildi. İkinci filminden sonra en çok merak edilen sorular arasında yer alan Thor: Ragnarok Ne Zaman Vizyonda? akıllardaki yerini aldı. Bu makalemizde bu soruya açıklık getirirken film hakkındaki bir çok ayrıntıyı da sizler ile buluşturacağız. 2017 senesinde izleyicisi ile buluşmak için kolları sıvayan Thor film yapımcıları konu olarak geçmişe bağlı kalmadan farklı konularda ilerleyecektir.

Konu hakkında ilk detaylı bilgiler şu yönde üçüncü filmde dünyaya Norse adında bir kıyamet peydah olacaktır. Asgard Ragnarok karşısında onu terk ettiği için Thor tek başına meydan savaşı yapmak zorunda kalır. Kendini tanrılar arasında savaşın ortasında bulan Thor bakalım bu savaşın üstesinden gelebilecek midir?. İzleyici kitlesi olarak herkesi etkilemeyi başaran film bakalım üçüncü filmi ile de bu etkisini koruyabilecek midir?
Filmin yönetmen koltuğunda ise diğer filmlerinde yönetmenliğini yapan deneyimli ve başarılı isim Taika Waititi oturmaktadır. Senaryoyu kaleme alan senarist tayfada ise Christopher Yost ve Craig Kyle ikilisini görmekteyiz. Filmin oyuncu kadrosunda gördüğümü sürekli tekrar eden baş rol karakterleri Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston’un yanı sıra  Jaimie Alexander, Cate Blanchett, Mark Ruffalo ve  Lou Ferrigno isimlerini de görmekteyiz. Efsanevi isimlerin yer aldığı böylesine kaliteli yapımın yapımcılığını yapan Marvel bakalım bu sefer de kalitesini gösterebilecek midir?

Thor: Ragnarok Ne Zaman Vizyonda?

Önce dikkatinizi çekmemiz diğer konu çekimin şimdiden başladığıdır. Thor: Ragnarok vizyon tarihi olarak ilk gösterimini 25 Eylül 2017‘de İtalya’da yapacaktır. Peki Türkiye’de Thor 3 Ne Zaman Çıkacak? diye soracak olursanız film ülkemizde 25 Ekim 2017‘de vizyonda olacaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir