NBA 2K18 için merakla beklenen açıklama yapıldı

Basketbol oyunu denilince akla gelen ilk isim hiç şüphesiz NBA 2K serisi olacaktır. Bir zaman EA Sports tarafından geliştirilen NBA Live serisi de bu alanda son derece başarılıydı. Fakat son yıllarda 2K Sports sazı eline aldı ve EA Sports’un NBA Live serisini adeta parke zeminden silip attı.

NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K18, kısa süre önce resmi olarak duyurulmuş ve yayınlanan ekran görüntüleri ile oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. 2K Sports, NBA 2K18 demo versiyonu konusunda merakla beklenen açıklamayı geçtiğimiz gün gerçekleştirdi.

2K Sports’tan yapılan açıklamada, NBA 2K18 demo versiyonun, geçtiğimiz yıl gerçekleşen Prelude sistemi üzerinden devam edeceği belirtildi.

Bu sistem sayesinde kendi oyuncunuzu yaratarak, draft edilmeden önceki üniversite karşılaşmalarını oynayabiliyorsunuz. Eğer oyunun tam sürümünü satın alırsanız, demodaki verileriniz, oyunun tam sürümüne aktarılıyor.

NBA 2K18 demo versiyonunun 8 Eylül’de oyun severlerin beğenisine sunulacağı belirtildi. Demo ne yazık ki sadece PS4 ve Xbox One kullanıcıları için erişilebilir olacak. Bir başka değişle NBA 2K18’in yayınlanacağı diğer platformlarda demo versiyon olmayacak.

NBA 2K18, PC, PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için eş zamanlı olarak 19 Eylül’de raflardaki yerini alacak

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir