Lüks ve pahalı Lamborghini Alpha One!

İtalyan el işi deri kaplı Lamborghini Alpha One akıllı telefon tabii ki bunu fiyatına da ciddi anlamda yansıtmış. İşte, Lamborghini Alpha One özellikleri!

Android tabanlı akıllı telefon Lamborghini Alpha Onelüks tutkunlarını cezbedeceğe benziyor. Peki sunduğu özellikleristenilen fiyatın karşılığını veriyor mu?

Lamborghini Alpha One neler sunuyor?

Öncelikle Lamborghini Alpha One akıllı telefonun, İtalyan el yapımı siyah deri ile kaplı olduğunu belirtelim. Ayrıca, yine bu modele uyumlu bir de özel İtalyan derisi kılıfkutu içeriğine dahil edilmiş.

Lamborghini Alpha One özellikleri arasındaysa 5.5 inç 2560 x 1440 çözünürlükte WQHD ekranQualcomm Snapdragon 820 işlemciAndroid Nougat4 GB RAM, 128 GB’a kadar yükseltilebilir 64 GB dahili depolama20 MP arka kamera8 MP ön kamera3250 mAh bataryaçift SIM kart desteği ve parmak izi okuyucu yer alıyor.

Akıllı telefon şu an için İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri ile çevrimiçi satışa sunulmuş durumda. Lamborghini Alpha One’ın fiyatı başta da belirttiğimiz gibi hiç de ucuz değil. Ürün için belirlenen satış fiyatı 2450 dolar. Tabii ki bu fiyatta derinin etkili olduğunu tahmin etmek zor değil ancak değer mi karar sizin. Bu fiyata alınabilecek çok daha iyi akıllı telefonların piyasada var olduğu bir gerçek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir