Facebook’un Mobil İçin Yeni Yüzü!

Facebook’un mobil cihazlar için hazırladığı uygulama güncellendi. Güncelleme ile birlikte mobil cihazlardaki haber kaynağı ekranı da yenilenmiş oldu.

Facebook her zaman olduğu gibi hem uygulamalarında hem de internet sitesindeki haber kaynağı bölümünü güncellemeye devam ediyor. Son gelen güncelleme ile birlikte mobil platformlardaki haber kaynağımız da bir hayli değişmiş oldu.

Facebook’tan yeni haber kaynağı!

Yeni haber kaynağında en çok dikkat çeken şey üst kısımda yenilenen simgeler ve tabii ki iletilerin altında yer alan yorumların artık birer konuşma balonu içerisinde yer alması.

Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere artık yaptığınız gönderilere gelen ya da başkalarının gönderilerine sizin yapacağınız yorumlar, bir mesajlaşma uygulamasına benzer şekilde konuşma balonları içerisinde yer alıyor.

Yapılan değişiklikler şimdilik Android işletim sistemi ile çalışan cihazlarda görüntülenebiliyor. Bu da çok kısa bir süre sonra iOS platformunun da bahsi geçen yeniliklere kavuşacağı anlamına geliyor.

Fakat Facebook’un internet sitesinde böyle bir değişikliğin uygulanıp uygulanmayacağı ya da ne zaman uygulanacağı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir